Actueel weer Wijk bij Duurstede (Stenen)
Laatste update: 2026-05-23 om 21:44 uur
| Temperatuur | 23.1 °C |
| Neerslag | 2.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.5 km/u uit NNW |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1026.1 hPa |
| Barometer trend | gelijkblijvend |
| Maximale windsnelheid | 22.5 km/u om 20:30 u |
| Minimum temp. | 13.6 °C om 06:21 u |
| Maximum temp. | 31.6 °C om 16:30 u |
| Windchill | 23.1 °C |
| Hitte index | 23.1 °C |
| Dauwpunt | 15.4 °C |
| Luchtvochtigheid | 62.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 819.0 W/m2 om 13:54 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 4.8 om 14:33 u |
| Zon op | 05:34 u |
| Zon onder | 21:37 u |